apple yetkili servis sağlayıcısıWIT / Dünya Bilişim Teknolojileri, Reklam Ajansları, Matbaalar, Tekstil, Fotoğraf Stüdyoları, Video ve Tüm Dijital İçerik üreticileri, Seramik, Mermer, Sigorta, Medikal, Lojistik ve Havacılık sektörlerinde birçok firmaya hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı müşterilerimize bütünsel hizmet anlayışımız ile satış ve servis desteği vererek sürdürülebilirliği amaçlayan bir çözüm merkeziyiz. Apple ürünlerinin tamamı için donanım ve yazılım destek ihtiyaçlarında yetkin servis ekibimiz ile anlık çözümler üretme kabiliyetine sahibiz. Sahip olduğumuz güçlü satış ve hizmet ağı ile Apple ve TSE standartları çerçevesinde;

 • Bireysel ve kurumsal Apple kullanıcılarına,
 • Epson ve Lexmark profesyonel ürün grup kullanıcılarına,
 • ViewSonic grafik serisi monitör kullanıcılarına, satış, kurulum ve servis hizmeti,
 • Reklam, Fotoğrafçılık, Matbaa, Tekstil ve Seramik Sektörlerinde Dijital tasarım üreten tüm şirketlere, renk yönetimi çözümleri.
 • Hizmetleri vermekteyiz.


  Cihazlarınız bizim için değerlidir. İster randevu ile adresimizde, ister kargo ile cihazınızı bize gönderdiğinizde Apple hizmet standartları içinde en iyi hizmeti vermekle görevliyiz.

  Cihazlarınızı teknik servise getirerek tamir ettirmek istediğinizde gelmeden önce buradan randevu alabilirsiniz.


  Randevuya gelirken...


  Cihazınızı servisimize getirirken mobil cihazınız için "iPhone'umu bul", bilgisayarlarınız için "Mac'imi bul" özelliğini kapattığınızdan emin olun.


  Cihazınızı servisimize getirirken randevu günü ve saatini hatırlatıcı bir not alın.


  Cihazınızı servisimize getirirken cihazlarınızın verilerini yedeklemeyi unutmayın.


  Cihazınızı servisimize getirirtiğinizde Apple kimliğiniz ve şifrenizi bilmeniz gerektiğini unutmayın.


  Kargo gönderim detaylarınaburadan ulaşabilirsiniz.