VP2785-2K

VP2785-2K

27" 2K 100% Adobe RGB Kapsayan Fogra Sertifikalı Monitor

 • Fogra Sertifikalı
 • Delta E <2 renk hassasiyeti
 • Donanım renk kalibrasyonu
 • USB Tip-C ile KVM Anahtar teknolojisi
 • Çoklu monitör kullanımını destekleyen çok yönlü bağlantı

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Fogra tarafından A Sınıfı FograCert Softproof Monitör olarak onaylanmış, üzerinde çalıştığınız her ne olursa olsun, son çıktının doğru ve tutarlı olacağından emin olabilirsiniz. Adobe RGB renk alanının %100'ünü ve DCI-P3'ün %96'sını kapsayan ViewSonic® VP2785-2K WQHD monitör, film yapımcılarının, video editörlerinin, animasyon üreticilerinin, baskı bölümlerinin, illüstratörlerin, fotoğrafçıların ve diğer tasarım profesyonellerinin yüksek renk standartlarını karşılar.. Kesin, düzgün renk sağlamak için, monitörlerimizin her biri fabrikada kalibre edilerek üstün renk doğruluğu için şaşırtıcı bir Delta E <2 değeri sunar. Entegre renk bütünlüğü işlevi, ekran boyunca tutarlı renklilik sağlarken, 14 bit 3D look-up tablosu 4,39 trilyon renkten oluşan şaşırtıcı derecede pürüzsüz bir palet oluşturur. Dahası, üretkenliği artıran özellikler arasında gelişmiş ergonomik tasarım, yerleşik ortam ışığı ve varlık sensörü ve bir KVM anahtarı bulunur. Monitörü video, fotoğraf, grafik tasarım, içerik oluşturma, illüstrasyon ve diğer renk açısından kritik uygulamalar için hızlı ve kolay bir şekilde kalibre etmenizi sağlayan donanım kalibrasyonu da mevcuttur.

Endüstri Standardı için Geniş Renk Gamı

%100 Adobe RGB ve %96 DCI-P3 renk kapsamı elde eden VP2785-2K, sRGB renk gamutuna göre daha geniş bir renk yelpazesi ile çalışma esnekliği sağlar. Bu ekstra renk, dijital sinema içeriği üretirken veya baskı için fotoğraf hazırlarken daha zengin tonlardan yararlanmanızı sağlar.

Fogra sertifikalı Üst Düzey Performans

VP2785-2K, Fogra tarafından A Sınıfı FograCert Softproof Monitör olarak tanınmıştır. Bu, VP2785-2K'nin monitör ve basılı referans arasında yüksek kaliteli bir görsel eşleşme sağlayabileceği ve üzerinde çalıştığınız fotoğraf veya tasarımın nihai çıktınızda doğru ve tutarlı olmasını sağlar.

       

   
Fogra Sertifikalı

Kusursuz İş Akışı Yönetimi

USB 3.1 Tip-C ile endüstri lideri KVM Anahtarı teknolojisi, kullanıcıların VP2785-2K ile birlikte kullanılan çevre birimlerini tek bir klavye ve fareden kontrol etmelerini sağlar. USB 3.1 Tip-C, Windows ve Mac OS sistem kullanıcılarına şarj, veri ve video ekranının kullanıcı dostu yönetimini sağlar.

   

* USB 3.1 Tip-C kablosu ayrı satılır.

Çoklu Monitör Etkinliği

Papatya dizimi bağlantıları daha iyi kablo yönetimi ve üretkenlik sağlar. Daha esnek bağlantı için, kullanıcılar VP2785-2K ve diğer monitörleri Tip-C (Tip-C girişi, DP çıkışı) ve DP bağlantı noktasından (DP girişi, DP çıkışı) papatya dizimi yapabilir.

Verimli Düzenleme

Picture-by-Picture (PBP), çift renkli bir motorla birlikte dijital tasarıma daha verimli bir yaklaşım sunar. VP2785-2K’nın PBP işlevselliği, fotoğrafçıların ve tasarımcıların ayrı renk ayarları kullanırken aynı anda görüntüleri izlemelerine ve düzenlemelerine olanak tanır ve fiilen iki monitörün çalışmasını bir arada birleştirir.

TÜV Sertifikalı Göz Bakımı

VP2785-2K’nın TUV sertifikalı Titreşimsiz (Flicker-Free) ve Mavi Işık Filtresi teknolojileri, sanat eserinizi oluştururken uzun süreler boyunca ekrana baktığınız için oluşacak göz yorgunluğuyla mücadele etmeye yardımcı olur.

   

Konfor ve Esneklik

EVP2785-2K, sizin için en rahat monitör konumunu bulmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir döndürme, pivot, eğme ve yükseklik ayarı yelpazesi sağlarken, Otomatik Pivot fotoğraflar döndürüldüğünde ekranın yönüne otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

   
* Auto Pivot işlevini etkinleştirmeden önce lütfen Auto Pivot yazılımını indirin

ViewSonic ✕ X-Rite

Renk yönetimi uzmanları X-rite ile birlikte geliştirilen ViewSonic’in Colorbration yazılımı, VP2785-2K'nin uzun vadeli tutarlılık ve doğru renk sağlaması için grafik kartı ile monitör arasındaki iletişimi hizalayan donanım kalibrasyonu sunar.

   
* ViewSonic Colorbration Kiti— CS-XRi1 (ayrı satılır)
   
* Kalibrasyon işlevini etkinleştirmeden önce lütfen Colorbration yazılımını yükleyin

Kusursuz Renk Üretimi

Delta E<2 renk doğruluğu, her seferinde tutarlı ve parlak görüntüler elde etmek için gerçek hayattan neredeyse ayırt edilemez çarpıcı renk üretimi sağlar.

Dengeli Dağılım

ViewSonic'in uniformity (dengeli dağılım) düzeltmesi, VP2785-2K üzerindeki parlaklık performansını hesaplanan hassasiyetle dengeler, kenardan kenara daha tutarlı parlaklık için delta parlaklık sapmasını <% 5'e çıkarır.

SuperClear® IPS Panel Teknolojisi ile Her Açıdan Canlı Renkler

Herhangi bir görüş noktasından VP2785-2K'in tutarlı parlaklık seviyeleri ile doğru ve canlı renklerin tadını çıkarın. SuperClear IPS panel teknolojisi, VP2785-2K'nın ekranına ister yukarıdan, aşağıdan, önden veya yandan baktıldığında, sınıfının en iyisi görüntü kalitesi sunar.

HDCP 2.2 Şifre Çözme ile Çok Yönlü Bağlantı

HDMI, DisplayPort ve USB 3.1 Tip-C girişleri, VP2785-2K'yi diğer cihazlara bağlamak için daha fazla esneklik sunar.

Sıradışı Kusursuz Renkler

Her bir monitör fabrikada önceden kalibre edilmiş ve kendi renk kalibrasyon raporu ile birlikte gelmektedir. Her rapor, panelinizin Adobe RGB, DCI-P3, sRGB, EBU, SMPTE-C, REC709 ve homojenlik dağılım durumunun okunmasını sağlayarak tipik bir renk raporundan 10 ek öğe daha fazla okuması sağlar. Buna ek olarak, VP serisi monitörlerin kullanılmaya hazır olmadan önce ince ayar yapmak için harcandığı zaman rakip markalardan dört kat daha fazladır ve kullanıcılarımıza mümkün olan en yüksek kalitede renk kalibrasyonu sağlar.

Teknik Özellikler

 • LCD PANEL
  Panel Türü: IPS Teknolojisi Çözünürlük: 2560 x 1440 Çözünürlük Türü: QHD Kavis: Düz Yenileme Hızı (Hz): 60 Mavi Işık Filtresi: Var Flicker-Free (Titreşimsizlik): Var X Lighting: Mevcut değil Renk Gamı: Adobe RGB: %114 boyut / %100 kapsama alanı (Tip) EBU: %152 boyut / %100 kapsama alanı (Tip) REC709: %154 boyut / %100 kapsama alanı (Tip) SMPTE-C: %166 boyut / %100 kapsama alanı (Tip) NTSC: %109 boyut (Tip) sRGB: %154 boyut / %100 kapsama alanı (Tip) Piksel Boyutu: 0.233 mm (Y) x 0.233 mm (D) Yüzey İşlemleri: Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H)
 • UYUMLULUK
  PC Çözünürlüğü (maks.): 2560x1440 Mac® Çözünürlüğü (maks.): 2560x1440 PC İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 sertifikalı; macOS test edildi Mac® Çözünürlüğü (min.): 2560x1440
 • BAğLANTıLAR
  USB 3.1 A-Tipi: 3 USB 3.1 B-Tipi: 1 USB 3.1 C-Tipi: 1 3,5 mm Ses Çıkışı: 1 HDMI 1.4: 1 Ekran Bağlantı Noktası: 1 Ekran Bağlantı Noktası Çıkışı: 1 Güç Girişi: Harici güç adaptörü